Kellemes környezet fogad, mindig kedves az asszisztens. Mindig jó érzés bemenni, nincs tömeg vagy zaj az időpontokat tartják. A rendelő tiszta és hangulatos.
Soha nem ért kellemetlen tapasztalat pedig több mint 10 éve járok ide.
Renáta
2026. június
(ellenőrzött értékelés)
2026. június
Nyáron kellemesen hűs a rendelő helysége. Tiszta és megfelelően diszkrét.
Nem volt semmiféle negatív tapasztalatom. Elégedett voltam mindennel.
Anonym
2026. május
(ellenőrzött értékelés)
2026. május
A dr Úr nagyon kedvesen, tisztességesen fogadja a pacienseit. Nagyon szívesen megy hozzá az ember.
-
Monika
2026. március
(ellenőrzött értékelés)
2026. március
Az emberseges , kedves hozzaallas,viselkedes, mind az asszisztens, mind a Doktor ur reszerol, egy megnyugtato kornyezetben.
-
Dóra
2026. március
(ellenőrzött értékelés)
2026. március
Az Asszisztens hölgy nagyon kedves, türelmes, figyelmes. A rendelő tiszta, kifogástalan.
Nem volt ilyen, csak pozitív tapasztalataim vannak. Szívesen jövök legközelebb is!
Anonym
2026. március
(ellenőrzött értékelés)
2026. március
Nagyon igényes, tiszta, modern, jó hangulatú a rendelő, a váró, mosdó is. Évek óta járok ide, csak pozitív tapasztalatom van
-
Anonym
2026. március
(ellenőrzött értékelés)
2026. március
Kedves közvetlen asszisztens, alapos, kedves orvos
-
Anonym
2026. március
(ellenőrzött értékelés)
2026. március
Nagyon kedves, segítőkész, felkészült a Doktor Úr és az asszisztens is! Csakis ajánlani tudom!
-
Anonym
2026. február
(ellenőrzött értékelés)
2026. február
Kellemes hangulat, nem zsúfolt, tiszta, igényes, világos váró, van olvasnivaló, a ruhát szekrénybe és vállfára lehet tenni.
-
Anonym
2026. január
(ellenőrzött értékelés)
2026. január
Évek óta járok ide és csak pozitív tapasztalatom van, a rendelő is a doktor és az asszisztens is kiváló.
Negatív tapasztalatom még sosem volt, nyilván azért is járok hozzájuk és csak ajánlani tudom a rendelőt, orvost.