Fogorvosi diplomámat 2022-ben szereztem a Szegedi Tudományegyetemen, ahol jelenleg is a dentoalveoláris sebészeti rezidensi képzésemet végzem. Betegekhez való hozzáállásom mélyen gyökerezik a minimálisan invazív és konzervatív filozófiában, mivel hiszem, hogy ez vezet a legkényelmesebb és leghatékonyabb eredményekhez. Célom, hogy minden kezelést türelemmel és precizitással végezzek, így biztosítva, hogy pácienseim megértve és nyugodtan érezzék magukat.