
A Doktornő orvosi diplomáját 1993-ban, summa cum laude minősítéssel szerezte a Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Karán.
Már egyetemi évei alatt a gyermekgyógyászat és a gasztroenterológia állt szakmai érdeklődésének középpontjában. Diplomájának megszerzését követően a Semmelweis Egyetem II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinikáján kezdte meg munkáját, amely azóta is fő munkahelye. Klinikai és járóbeteg-ellátó tevékenysége mellett aktívan részt vesz az orvostanhallgatók és szakorvosjelöltek oktatásában is.
Gyermekgyógyászati szakvizsgáját 1999-ben, gyermekgasztroenterológiai szakvizsgáját 2002-ben szerezte meg. Diagnosztikus endoszkópos vizsgálatokat 2003 óta végez önállóan.
Klinikai munkája mellett 2007 és 2009 között a Kerepestarcsai Kórház gyermekgasztroenterológiai szakrendelésén dolgozott, 2011 óta pedig a Szent János Kórházban vesz részt endoszkópos vizsgálatok végzésében és a gyermekgasztroenterológiai szakellátásban.
Magánrendelésén 2010 óta foglalkozik kiskorú gasztroenterológiai betegek kivizsgálásával és kezelésével.
Szakmai munkájában mindig kiemelt figyelmet fordított a betegségek lelki hátterének megértésére és a gyermekek komplex támogatására. Ennek a szemléletnek is köszönhetően alapító tagja volt a Bátor Tábornak, amely súlyosan beteg gyermekek és családjaik számára nyújt élményterápiás támogatást.