2002 óta dolgozik a Semmelweis Egyetem Gyermekgyógyászati Klinikáján, először gyermekgyógyászatból, majd endokrinológiából szerezett szakvizsgát. A klinikán vizsgált, túlsúllyal élő gyerekek életmódi tanácsadását nem érezte elég hatékonynak és empatikusnak, ezért hozta létre egy pszichológusból, dietetikusokból és gyógytornászból álló munkacsoporttal együtt 2022 őszén az Életmód ambulanciát, amely ezeknek a családoknak igyekszik megfelelő támogatást adni a hosszútávon is fenntartható életmódváltáshoz. A túlsúllyal élő kamaszok önálló ismeretszerzése, valódi tudáson alapuló döntései és a megfelelő életmód kialakításának pszichés feladatainak támogatására munkatársaival együtt írtak egy könyvet, amely Túl súlyos füzet/Ezentúl címmel hamarosan a könyvesboltokban is elérhető lesz.
Azt is rendkívül fontosnak tartja, hogy a kamaszkorba kerülő gyerekek hormonális problémáikkal olyan szakembert találjanak, aki érzékenyen tudja a gyerekkor-felnőttkor sokszor megterhelő időszakában kikérdezni, vizsgálni őket.
A fokozott szőrnövekedés, a későn vagy épp korán induló serdülés, a menstruáció zavarai, a pajzsmirigy megnagyobbodása csupa olyan tünet, ahol a szülő elbizonytalanodhat, hogy gyerekorvos, nőgyógyász, urológus vagy épp felnőtt endokrinológus kezében lehet a megoldás – érdemes ilyenkor gyermek-endokrinológustól indulni.